#1 2008-02-03 16:01:34

ShadI

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 22
Punktów :   

oD CZEGO ZALEZY SKILL

No więc witam w moim pierwszym artykule. Więc zaobserwowałem na własnej osobie od czego zależy skill. Nie chodzi tu o takie rzeczy jak FPS, dobra myszka i podkładka czy wypasiony sprzęt, ale on naszego mózgu xD Nie mam na uwadze, że niedorozwój nie bedzie umiał podłożyć paki, ale od tego o czym myślimy. Zaobserwowałem że:
*Skillowi sprzyjają godziny 18-21 czasz gdy mamy all z głowy
*Gdy myślimy tylko o cs, oczyszczamy nasz umysł i koncertujemy swoje myśli na grze.
*poczytajcie o oczyszczaniu umysłu ;d Mi pomaga xD
*Skill poprawia się, gdy nie gra muzyka ani nic wokoło nie przeszkadza nam w grze. (Grałem kiedyś z muzyką, lamiłem jak ch**)

A co nie sprzyja dobrej grze ?
*Wyzywanie się z dziećmi neo. Koncertujemy uwagę na wyzwiskach nie grze, nie polecam kłótni z dziecmi.
*Myśl o czymś czego nie zrobiłeś. Zastanawiasz się kiedy to zrobisz, ale nie możesz się oderwać od cs bo masz zajeb***e staty.
*Osiadanie na laurach, gdy już osiągasz szczyt swoich umiejętności, osiadasz na swoich super statach i lamisz jak pierwszorzędny gej z holandii.

Zaobserwowałem to na sobie, nie na każdego dane czynniki oddziałują.
Podsumowując: CS wymaga koncentracji tylko na grze. Więc GL & HF xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud09.pun.pl www.speedrower.pun.pl www.max-bakugan.pun.pl www.magicland.pun.pl www.spaniele.pun.pl